Kvalitné strešné nosiče pre klasické lyžiny

Lacné a nekvalitné strešné nosiče sa môžu časom a pod vplyvom prírodných podmienok opotrebúvať rýchlejšie než by ste predpovedali a tým pádom sa vaša investícia premení na investíciu celkom zbytočnú.

Väčšina ľudí si strešné nosiče vyberá najmä na základe cenovej úrovne. Nie vždy je to však najvhodnejšia investícia.

Pokiaľ chcete investovať dobre a chcete investovať do strešných nosičov, ktoré aj čo to vydržia, vyberte si také, ktoré sa vám odvďačia nielen rokmi užívania, ale takisto aj vysokou spokojnosťou. Vybrali sme pre vás 2 strešné nosiče určené pre klasické lyžiny.

Strešný nosič Thule WingBar

S týmto strešným nosičom môžete prevážať nielen vaše lyžiny ale takisto aj iný náklad. Tento strešný nosič sa vyznačuje nielen tým, že je hmotnostne ľahký. Je vyrobený z hliníka a je schopný uniesť až záťaž do 100 kg.

Nosiče disponujú prepracovanou T-drážkou s vrúbkovaným povrchom, ktorá je vďaka T- adaptérom využiteľná po celej svojej dĺžke. Strešné nociče Thule WingBar sú stavané tak, že pri vašej ceste znižujú hluk a navyše pôsobia nenápadne.

Strešný nosič Thule WingBar Edge

Plochý tvar a zakrivenie tohto strešného nosiča umožňujú bezproblémové priľnutie k streche vášho vozidla. Strešný nosič Thule WingBar Edge je známy predovšetkým tým, že na cestách znižuje hlučnosť, na streche auta vyzerá elegantne a navyše má vysoký výkon, ktorý oceníte.

Umožňuje obojstranné uzamykanie a vďaka špeciálnej technológií Wind diffuser usmerňuje prúdenie vzduchu,  čím zároveň znižuje hluk a takisto odpor. Odolné hliníkové prepracovanie a kvalita spracovania zaručia, že s výberom tohto strešného nosiča budete spokojní.

Pokiaľ ale potrebujete na svoje cesty niečo oveľa objemnejšie, vybrať si môžete aj z ponuky rôznych strešných boxov. Tie nájdete v rôznych prevedeniach, či už v rámci objemu alebo dizajnu.  Práve tie sú stavané na objemnejšiu prepravu a vďaka svojmu vybaveniu sa stávajú čoraz viac obľúbenejšie nielen pre lyžiarov, ale aj vášnivých cestovateľov.