Nosiče na bicykle za výhodnú cenu!

Ak milujete cyklistiku, dobrodružstvá a nezabudnuteľné výlety na bicykloch, určite aj vy oceníte kvalitný nosič bicyklov. Je veľmi praktický a môžete ho použiť kedykoľvek, keď si budete chcieť spolu so svojimi priateľmi či rodinou „vyraziť“ a načerpať novú energiu pri vašom obľúbenom športe.

Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie sú akousi alternatívou ku klasickým nosičom na bicykle. Medzi prednosti nosičov na bicykle na ťažné zariadenie patrí predovšetkým jednoduchá manipulácia, rýchla obsluha a nižšia spotreba, pretože bicykle sú v podstate za vašim autom. Ak sa teda chystáte na dlhší výlet, určite oceníte práve tento typ nosiču na bicykle. Bicykle sa dajú upevniť skutočne veľmi ľahko a okrem toho sa ani nezvyšuje výška vášho vozidla. Môžete teda bez problémov parkovať aj s bicyklami vo vlastnej garáži alebo na krytých parkoviskách v obchodných domoch.

Ďalšou prednosťou je, že na tento nosič môžete upevniť až 4 bicykle, čiže si môžete pokojne ako celá rodina naplánovať cyklistickú túru kdekoľvek, kde vás napadne. Montáž samotného nosiču je ozaj veľmi jednoduchá a zvládne ju aj menej technicky založená osoba.  Pri výbere je samozrejme vhodné poradiť sa s odborníkom, ktorý vám povie, aký typ nosiču na ťažné zariadenie je pre vás najideálnejší.

Pneuservis – priateľské ceny, široký sortiment

Pneuservis Premio, ktorý sídli v Ivanke pri Dunaji, je už podľa názvu špecializovanou predajňou, ktorá sa zaoberá predajom komponentov pre vaše vozidlo. Lacné pneumatiky, resp. akciové pneumatiky, plechové disky, akciové sady, nosiče bicyklov, strešné boxy, elektróny a mnoho ďalšieho nájdete na internetovej stránke www.pneumatiky.sk alebo priamo v predajni. Ochotný personál, ktorý vám vždy rád poradí, výhodné ceny, široká ponuka produktov a spokojní zákazníci sú len niektoré z predností, ktoré oceníte.